:: Aktuálně ::

[ ] Filmový klub Přibyslav Vás vítá!

 

[ ] Příští představení se koná 20. dubna 2024.

 

[ ] Těšíme se na Vás

Filmový klub Přibyslav - 19. listopad 2022

Filmový klub Přibyslav - 19. listopad 2022

 

19:30 - Trojúhelník smutku

(Švédsko / Francie / Velká Británie / Německo, 2022, 149 min)

Režie: Ruben Östlund

Model Carl a jeho partnerka influencerka Yaya jsou pozváni na luxusní výletní plavbu. Společnost jim zde dělá opravdu vybraná smetánka. Je tu starý mládenec hledající životní lásku, výstřední ruský obchodník (Zlatko Buric) a celému mumraji vládne kapitán (Woody Harrelson), který je věčně pod parou. Když nečekaná událost zamíchá kartami, charaktery cestujících se ukáží v pravém světle. Dvojnásobný vítěz Zlaté palmy z festivalu v Cannes Ruben Östlund natočil břitce satirickou komedii o společenských rolích a opojné síle moci, která nenechá na žádném z pasažérů nit suchou.

Film na ČSFD

Vstupné na film - 100 Kč

 

22:00 - Ju Ju

(jazz-electronica / Praha)

V prostorách bývalého mrazícího boxu a dalších méně či více podivuhodných zkušebnách, vzniká žánrový mix, který kombinuje klasické živé nástroje s elektronickými zvuky sampleru a jehož základ tvoří jazz
s prvky drum'n'bass, elektroniky či hip-hopu. Kapela JUJU má za sebou desítky koncertů, mezi nejvýznamější z nich řadí festival Jazz Goes To Town v Hradci Králové, Slánské jazzové dny ve Slaném, ArtCafé v Broumovském klášteře.

web kapely

Vstupné na kapelu - 50 Kč