:: Aktuálně ::

[ ] Filmový klub Přibyslav Vás vítá!

 

[ ] Příští představení se koná 20. dubna 2024.

 

[ ] Těšíme se na Vás

Filmový klub Přibyslav - 20. leden 2024

Filmový klub Přibyslav - 20. leden 2024

 POZOR - dočasná změna adresy - promítáme v ZŠ Přibyslav

 

19:30 - Přišla v noci

(Česko, 2023, 85 min)

Režie: Jan Vejnar, Tomáš Pavlíček

Když si pár třicátníků pustí přes práh matku jednoho z nich, netuší, že se právě ocitl v komorním očistci. Poklidný život se pomalu mění v chaotické trosky. Pěstěná šedesátnice Valerie
je energická diva, která si krok za krokem podmaňuje nejen prostor bytu, ale i mysl jeho obyvatel. Plíživá domácí invaze nabírá na síle, jistoty se otřásají, hranice soukromí bortí. Mají matky a tchýně vždycky pravdu? Myslí to s námi dobře? A nejsou někdy právě proto těmi největšími monstry?

Film Přišla v noci Tomáše Pavlíčka a Jana Vejnara na tenké hraně černého humoru a home invasion hororu rozvíjí situaci, kterou v různých obměnách zažil každý z nás.

Film na ČSFD

Vstupné na film - 100 Kč

 

21:00 - Denudace

(jazz-rock / Havlíčkův Brod / Praha)

Denudace je havlíčkobrodské trio, které už přes 20 let neúnavně brázdí hudební vody se svou vlastní písňovou tvorbou balancující na pomezí funkrocku a jazzu.

Z původně mnohačlenného muzikantského spektáklu se těleso postupem času vycizelovalo do sestavy kytara, basa, bicí a je-li chuť, tak i nějaký ten host. Repertoár se nově podává v elektrické, či akustické variantě. Hvězdné ambice ustoupily, chuť vás odnudit nikoliv!

web kapely

Vstupné na kapelu - 50 Kč