:: Aktuálně ::

[ ] Filmový klub Přibyslav Vás vítá!

[ ] Filmovou sezónu zahájíme 19. října 2024

[ ] Těšíme se na Vás v opraveném Kině Přibyslav

Filmový klub Přibyslav - 19. říjen 2024

POZOR - promítáme opět v Kině Přibyslav

19:30 - Až na věky

(Norsko, 2024, 104 min)

Režie: Lilja Ingolfsdottir

Marie se snaží skloubit kariéru s péčí o děti a domácnost, zatímco Sigmund je neustále na cestách. Stejně jako mnoho jiných vztahů, i ten jejich začal bezstarostnou zamilovaností. Po letech manželství však přichází vážná krize a Marie musí čelit svým největším obavám. Vztah ale nemůže zachránit, aniž by sama prošla upřímnou sebereflexí. Norská režisérka Lilja Ingolfsdottir natočila autentické vztahové drama, které si na festivalu v Karlových Varech získalo srdce diváků a obdrželo pět ocenění, včetně Ceny za ženský herecký výkon pro Helgu Guren.

Film na ČSFD

Vstupné na film - 120 Kč

21:30 - Hard to Frame

(breakbeat, dubstep, drum & bass / Lysá nad Labem)

Hudba kapely Hard to Frame je pestrou kombinací elektronické a akustické hudby s prvky jazzu, podtržená křehkým hlasem zpěvačky Karoliny. Kapela dokáže být na pódiu jemná, až zasněná a zároveň vás rozvibruje hlubokými beaty, které nezapřou inspiraci v dubstepu, d'n'b nebo minimalistickém technu.

web kapely

Vstupné na kapelu - 80 Kč